Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Мансфилд – Ексетер – 2 @ 2.87 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ексетер беше 3.50, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.87 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*