Ефикасен натпревар во француската прва лига!

Денес од 21:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Лориен и Лион.

Лориен е на 16-то место со вкупно 24 бода и учинок од 5 победи, 9 реми и 12 порази.

Лион е на 10-то место и досега имаат освоено 38 бода преку 10 победи, 9 реми и 7 порази.

Овие две екипи во изминатите четири меѓусебни дуели играат секогаш со голови, поточно на нивните натпревари се постигнуваат по најмалку еден гол на двете страни, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.77 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*