Што се уплаќа денес? (04.03.2022)

што се уплаќа денес

Вчера не бевме добитни во оваа категорија, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката и да ви претставиме натпревар со одлична квота.

Шефилд – Нотингем Форест – 1 @ 2.00

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 50.708 евра. За победа на Хадерсфилд уплатени се 34.264 евра, за реми 12.159 евра, додека останатите 4.285 евра се уплатени за победа на Нотингем Форест.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*