Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Скаунтроп – Нортемптон – 2 @ 1.90 во Bet365

Почетната вредност за победа на Нортемптон беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 1.90 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*