Ефикасноста во Аргентина се плаќа со квота 2.10!

Денес од 23:15 во рамките на аргентинската Копа Де Ла Лига  се сретнуваат екипите на Унион Санта Фе и Атлетико Тукуман.

Санта Фе е на 5-то место со вкупно 4 бода кои ги имаат освоено преку 1 победа, 1 реми и 0 порази.

Атлетико Тукуман е на 11-та позиција и досега имаат освоено само еден бод преку 0 победи, 1 реми и 1 пораз.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели играат отворено и ефикасно, поточно на тие дуели секогаш се постигнуваат по најмалку три гола, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.10 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*