Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската трета лига – група 11 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Интер Ибица – Љосетензе – 1 @ 2.86 во Bet365

Почетната вредност за победа на Интер Ибица беше 3.72, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 2.86 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*