Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме пријателски натпревар од Атлантик купот кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Бронби – Зенит 1 @3.00 во Bet365

Почетната вредност за победа на Бронби беше 3.80, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 3.00 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*