Гол ќе постигне само едната екипа!?

традиција

Денес од 22:00 во рамките на Примера дивизијата од Чиле се сретнуваат екипите на Аудакс Италиано и Нублензе.

Аудакс Италиано во последните пет натпревари запиша една победа и четири реми.

Нублензе има за нијанса полош учинок и во истиот временски период запишаа три порази и две победи.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели имаат интересна традиција, поточно гол успева да постигне само едната екипа, па ако и денес продолжат со исто темпо ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

НГ @ 1.80 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*