Супер квота: По традиција овие две екипи играат ГГ3+!

традиција

Денес од 15:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Дортмунд и Леверкузен.

Дортмунд е на второто место со вкупно 43 бода кои ги имаат освоено преку 14 победи, 1 реми и 5 порази.

Леверкузен е исто така во горниот дел на табелата со вкупно 35 бода и учинок од 10 победи, 5 реми и 5 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни натпревари играат секогаш ефикасно и со голови, поточно на секој натпревар е добитен типот ГГ3+, па ако продолжат и денес со исто темпо ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.82 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*