Специјал тикет за натпреварот Лион – Марсеј

специјал тикет

Денес на понудата имаме воглавно ги имаме натпреварите од квалификациите во Азија, но  покрај нив и послабите лиги, имаме и еден заостанат натпревар од француската елитна лига.

Имено, станува збор за дуелот помеу Лион и Марсеј кој требаше да биде изигран во рамките на 14-то коло, но поради оправдани причини беше одложен.

Двете екипи знаат да изиграт одличен фудбал, а во однос на пласманот Марсеј е подобар, но во никој случај не смееме да го потцениме тимот на Лион.

Ние по тој повод, решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*