Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската младинска лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Свонси У23 – Милвол У23 – 2 @ 2.68 во Bet365

Почетната вредност за победа на Милвол У23 беше 3.36, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.68 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*