Тикет на денот (четврток, 27.01.2022)

тикет на денот

Денешната понуда е катастрофална, но сепак ние максимално се потрудивме за да го составиме тикетот на денот. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Ешторил – Арука – 1 @ 2.00 во Mozzart

Ешторил имаше одличен почеток на сезоната, н одефинитивно како што изминува времето тие играат се послабо и послабо, па во овој натпревар влегуваат со лошо расположение откако во последните три натпревари запишаа три порази. Арука од друга страна е еден од посериозните кандидати за преселба во понизок ранг, а доколку сакаат да обезбедат опстанок, дефинитивно ќе треба малку повеќе да се потрудат и големо е прашањето колку ќе успеат во тоа. Наш предлог за овој натпревар е 1 со квота 2.00 во Mozzart.

Саудиска Арабија – Оман – 1/1 @ 2.05 во Bet365

Саудиска Арабија досега во квалификациите не се поразени и сосема оправдано се наоѓаат на лидерската позиција со одлична предност во однос на второпласираната селекција на Јапонија. Оман од друга страна во шест изиграни натпревари запишаа само две победи и едно реми, а останатите дуели им се порази, па во моментов пласманот за нив на позициите кои водат во следната фаза е малку потешка мисија. Саудиска Арабија очекуваме да притисне уште од првата минута и предлагаме 1/1 со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*