Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Норвич У23 – Барнли У23 – 2 @ 2.70 во Bet365

Почетната вредност за победа на Барнли У23 беше 3.65, а во моментов бележи пад од скоро 26% и се плаќа со квота 2.70 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*