Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од кипарската Прва дивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Анортозис – АЕЛ Лимасол – 2 @ 3.58 во Bet365

Почетната вредност за победа на АЕЛ Лимасол беше 5.25, а во моментов бележи пад од скоро 32% и се плаќа со квота 3.58 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*