Мал број голови во Франција!?

традиција

Денес од 15:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Лориен и Анжер.

Лориен е на 18-то место со вкупно 16 бода и учинок од 3 победи, 7 реми и 9 порази.

Анжер е на 12-та позиција со 25 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 7 реми и 6 порази.

Последните пет меѓусебни дуели на овие две екипи се одликуваат со мал број голови, а исто така гол успева да постигне само едната екипа, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

НГ @ 1.93 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*