Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од холандската втора лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Ексцелзиор – Графшап – 2 @ 2.25 во Bet365

Почетната вредност за победа на Графшап беше 2.75, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.25 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*