Продолжува и денес традицијата во Португалија?!

традиција

Денес од 21:15 во рамките на португалската Лига се сретнуваат екипите на Жил Висент и Гимараеш.

Жил Висент е на 7-та позиција со вкупно 23 бода и учинок од 6 победи, 5 реми и 5 порази.

Гимараеш е на 8-то место и има ист учинок и ист број бодови како и денешниот противник, но за нијанса полоша гол разлика.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни натпревари секогаш играат со голови, поточно секогаш е добитен типот ГГ3+, па ако и денес продолжат така, ние ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.21 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*