Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Бахреин кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Манама Клуб – Ал Рифа – 2 @ 1.82 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ал Рифа беше 2.28, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.82 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*