Малери и махери на колото

малери и махери

Како секој понеделник, така и овој издоивме место на нашиот сајт за малерите и махерите кои го означија изминатиот викенд.

Малер 1

Овој играч типувал 3 натпревари на голови и тоа 7+, па успеал да погоди два. „Виновникот“ е дуелот помеѓу Челзи и Честерфилд каде што се постигнаа шест гола.

Малер 2

Повторно тикет на голови и повторно Челзи виновник. Повеќе среќа нареден пат мајсторе!

Махер 1

Не е махерска уплатата и исплата колку што е типот. Овој играч типувал 7+ голови на дуелот помеѓу Рома и Јувентус и за среќа погоди. За убаво да се трошат!

Махер 2

Повторно погоден сингл натпревар на голови. Овој пат во прашање е швајцарски дуел, а мора да признаеме дека уплатата е солидна. Да се множат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*