Традицијата е на страна на гостите!

традиција

Денес од 18:30 во рамите на грчката Супер лига се сретнуваат екипите на АЕК и ПАОК.

АЕК досега има освоено вкупно 30 бода преку 9 победи, 3 реми и 3 порази.

ПАОК е на 3-то место со вкупно 28 бода и учинок од 9 победи, 1 реми и 5 порази.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе имаат интересна традиција, а тоа едека секогаш победник е тимот на ПАОК. Оваа традиција е од последните пет натпревари, па ако продолжат со исто темпо ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

2 @ 3.38 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*