Натпревар со драстичен пад на коефициентот (07.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од индиската ISL лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Ист Бенгал – Мумбаи Сити – 2 @ 1.51 во Bet365

Почетната вредност за победа на Мумбаи Сити беше 1.80, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.51 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*