Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од индиската ИСЛ лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Јамшедпур – Шенајин – 1 @ 1.59 во Bet365

Почетната вредност за победа на домаќините беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 29% и се плаќа со квота 1.59 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*