Специјал тикет за натпреварот Порто – Бенфика

специјал тикет

Денес на „менито“ пред новогодишната пауза ги имаме натпреварите од португалската Примера лига, а еден од тие натпревари е големото дерби во Португалија помеѓу Порто и Бенфика.

Овој натпревар дефинитивно ќе биде многу интересен, а ние решивме да ви го направиме уште повозбудлив така што составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 13, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе голови во прво полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*