Специјал тикет за натпреварот Севиља – Барселона

специјал тикет

Денес пред божиќната пауза имаме неколку заостанати натпревари ширум Европа кои треба да се изиграат.

Еден од нив е токму дуелот помеѓу Севиља – Барселона кој требаше да се игра во 4-то коло од Ла Лига, но поради оправдани причини беше одложен.

Како и да е, вечер во 21:00 не очекува спектакл каде што силата ќе ја мерат токму овие две екипи.

По тој повод ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 15, а нашиот избор е:

  • ГГ3+
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*