Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската национал лига – Север кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Телфорд – Гузли – 2 @ 2.81 во Bet365

Почетната вредност за победа на Гузли беше 3.44, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.81 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*