Ефикасен натпревар во Чешка за наплата на супер квота!

традиција

Денес од 18:00 во рамките на чешката прва лига се сретнуваат екипите на Храдец Кралове и Спарта Прага.

Храдец Кралове е на 6-та позиција со вкупно 25 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 7 реми и 5 порази.

Спарта Прага е на 3-то место со вкупно 42 бода и учинок од 13 победи, 3 реми и 2 порази.

Овие две екипи во последните седум меѓусебни натпревари играат навистина отворено и ефикасно, поточно се постигнуваат по најмалку три гола по натпревар, па ако и денес продолжат со исто темпо ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.77 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*