ГГ3+ во Холандија за наплата на супер квота!

традиција

Денес од 20:00 во рамките на 18-то коло од холандската Ерсте Дивизија се сретнуваат екипите на Јонг Аз и Ексцелзиор.

Јонг Аз е на 14-то место со вкупно 21 бод и учинок од 6 победи, 3 реми и 8 порази.

Ексцелзиор е на 2-та позиција со вкупно 35 бода кои ги имаат освоено преку 11 победи, 2 реми и 4 порази.

Овие две екипи досега се имаат сретнато вкупно 4 пати и на секој натпревар е добитен типот ГГ3+, па ако продолжат со таа традиција и денес ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.95 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*