Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Ц – група Ц.

Авелино – Бари – 2 @ 2.33 во Bet365

Почетната вредност за победа на Бари беше 2.75, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.33 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*