Тикет на денот (сабота, 04.12.2021)

тикет на денот

Денешната понуда е навистина фантастична, а ние ќе се обидеме да избереме два натпревари и да ви ги спакуваме во форма на тикет на денот. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Леверкузен – Гројтер Фирт – 1/1&3+ @ 2.25 во Mozzart

Фармацевтите делува дека влегоа конечно во фантастична форма и запишаа две последователни победи во последните две кола, па се доближаа до првите две позиции. Гројтер Фирт досега во 13 изиграни кола има освоено само еден бод и со сигурност може да кажеме дека следната сезона овој тим ќе патува во Цвајт бидејќи делува дека не се се уште созреани за германската елитна фудбалска лига. Овде Леверкузен не би требало да има проблеми, а наш предлог тип е 1/1&3+ со квота 2.25 во Mozzart.

Севиља – Виљареал – ГГ @ 1.93 во Bet365

Севиља по старото добро правило се наоѓа во топ позициите на табелата, но сепак е далеку од лидерската позиција која овој пат ја има тимот на Реал Мадрид. Домаќините во овој натпревар влегуваат со лошо расположение откако во последните два натпревари запишаа реми и пораз. Виљареал од друга страна игра очајно во последно време и на последните пет натпревари успеаа да победат само еднаш. Како и да е, овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ со квота 1.93 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.34

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*