Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Динамо – Генк – 2 @ 2.80 во Bet365

Почетната вредност за победа на Генк беше 3.30, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.80 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*