Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

Спортинг – Дортмунд – 1 @ 2.35 во Bet365

Почетната вредност за победа на Спортинг беше 2.90, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.35 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*