Специјал тикет за натпреварот Атлетико Мадрид – Милан

специјал тикет

Вечер на „менито“ го имаме вториот дел од 5-то коло на најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Имаме многу интересни натпревар, но дефинитивно како најинтересен го издвојуваме дуелот помеѓу Атлетико Мадрид и Милан.

По тој повод, ни решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Гризман да постигне гол
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*