Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанскиот Куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Молеруза – Пена Индепендент – 1 @ 2.30 во Bet365

Почетната вредност за победа на Молеруза беше 3.28, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 2.30 вo Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*