Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шкотскиот Чемпионшип.

Арброут – Квин оф Саут – 1 @ 1.83 во Bet365

Почетната вредност за победа на Арброут беше 2.23, a во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.83 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*