Малери и махери на колото

малери и махери

И овој понеделник ги издвоивме најинтересните тикети од изминатиот викенд и ви ги „спакувавме“ во рубриката малери и махери на колото.

Малер 1

За почеток имаме тикет со осум натпревари изиграни со комбиниран тип и за жал не е погоден само дуелот помеѓу Лил и Анжер.

Малер 2

И покрај тоа што Холнаѓаните се познати по многу голови, сепак на натпреварот помеѓу Јонг Аз и Венло не се постигнаа многу голови. Играчот типувал 3+, а натпреварот заврши 0-1 и не го усреќи со 10.000 денари.

Малер 3

Овде се промашени два натпревари во рамките на Лига Европа, но мора да признаеме дека играчот бил толку блиску до добивка од 600 евра со само 20 денари уплата. Следен пат повеќе среќа.

Махер 1

Секоја чест за овој играч. Изиграл четири натпревари на голови и за среќа ги погоди сите. За уплата од 500 денари си доби солидна цифра од скоро 7000 денари.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*