Специјал тикет за натпреварот Марсеј – Лацио

специјал тикет

Денес на „менито“ за кладење ги имаме натпреварите од Конференциската лига и Лига Европа.

Од големиот број на натпревари, ние за вас го издвоивме дуелот помеѓу Марсеј и Лацио кој е закажан за вечер во 21:00 часот.

По тој повод, решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент e 12, a нашиот избор е:

  • X-X
  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*