Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бугарската втора лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Созопол – Спартак – 2 @ 2.55 во Bet365

Почетната вредност за победа на Спартак беше 3.19, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.55 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*