Тикет на денот (недела, 31.10.2021)

тикет на денот

Неделната понуда за обложување мора да признаеме дека е за пофалба. Имаме многу дуели, а ние за вас издвоивме супер дабл кој има големи шанси за пролаз.

Андерлехт – Леувен – 1/1 @ 2.00 во Mozzart

Андерлехт веќе неколку години наназад не е тоа што треба да биде. Бевме навикнати од овој тим да го гледаме на врвот на табелата, а исто така и во европските натпреварувања, но во последниов период работите се малку поразлични и може да кажеме дека овој тим игра просечно. Леувен од друга страна е клуб без амбиции, поточно тие сакаат да обезбедат само навремен опстанок и ништо повеќе. Овде победата за Андерлехт е извесна и типуваме 1/1 со квота 2.00 во Mozzart.

Реал Сосиедад – Атлетик Билбао – 3+ @ 2.35 во Bet365

Сосиедад може да кажеме дека е најпријатното изненадување во досегашниот тек на првенството. Мора да признаеме дека прикажуваат фантастични игри, па добриот пласман во моментов воопшто не е случаен за нив. Атлетик Билбао од друга страна има големи амбиции за Европа, но сега е рано да им пресудиме дали ќе успеат во тоа. Ние на овој дуел очекуваме голови и тоа најмалку три, а коефициентот за 3+ во Bet365 изнесува 2.35.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.70

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*