Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.10.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Гремио – Палмеирас – 2 @ 2.41 во Bet365

Почетната вредност за победа на Палмеирас беше 3.10, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.41 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*