По традиција ова треба да биде уште еден ефикасен натпревар!

Денес од 18:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Менхенгладбах и Штутгарт.

Менхенгладбах е на 10-то место со вкупно 10 бода кои ги има освоено преку 3 победи, 1 реми и 3 порази.

Штутгарт е на 12-то место и досега имаат освено 8 бода, а нивниот учинок е 2 победи, 2 реми и 3 порази.

Овие две екипи во изминатите три натпревари изиграле навистина ефикасно, поточно добитен бил типот ГГ3+ на секој натпревар поединечно, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.95 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*