Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.10.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англискиот ЕФЛ Трофи куп кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Форест Грин – Брајтон У21 – 2 @ 2.79 во Bet365

Почетната вредност за победа на Брајтон У21 беше 3.85, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.79 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*