Ако и денес ја испочитуваат традиција треба да има најмалку три гола!

традиција

Денес од 22:30 во рамките на Лига 1 на Перу се сретнуваат екипите на Бинационал и Спортинг Кристал.

Бинационал е на 8-то место со вкупно 20 бода и учинок од 6 победи, 2 реми и 5 порази.

Спортинг Кристал е на 4-та позиција и досега имаат освоено 24 бода преку 7 победи, 3 реми и 3 порази.

Овие две екипи играат доста ефикасно меѓусебе, поточно на последните шест натпревари постигнуваат по најмалку три гола, па очекуваме и денес да биде така.

Наш предлог:

3+ @ 1.62 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*