Специјал тикет за натпреварот Лудогорец – Црвена Звезда

специјал тикет

Денес од 18:45 започнува второто коло од Лига Европа, а дефинитивно во ова коло ќе имаме многу интересни натпревари.

Еден од поинтересните дуели ќе се игра во Бугарија, каде што домаќините Лудогрец ќе го пречекаат тимот на Црвена Звезда.

По тој повод, ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • Х-Х
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*