Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.09.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од руската ФНЛ лига – група 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Јенисеј II – Владимир – 1 @ 2.12 во Bet365

Почетната вредност за победа на Јенисеј II беше 2.79, а во моментов бележи пад на коефициентот од 24% и се плаќа со квота 2.12 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*