Специјал тикет за натпреварот Спортинг – Ајакс

специјал тикет

Вчера започна новата сезона во најелитното европско фудбалско натпреварување Лига на шампиони, а денес го имаме вториот дел од првото коло.

Исто така, во рамките на оваа категорија запишавме добитен тикет, па се надеваме дека и денес ќе продолжиме со исто темпо.

Натпревари има многу, а ние за специјал тикет го издвоивме дуелот помеѓу Спортинг и Ајакс кој е закажан за вечер во 21:00.

Станува збор за тикет изигран во Bet365 со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • Х-Х
  • ГГ
  • Повеќе од 2.5 картони

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*