Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.09.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на ова категорија ќе ви претставиме натпревар од израелска Леумит лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Б. Тел Авив – Бнеи Јехуда – 2 @ 1.73

Почетната вредност за победа на Бнеи Јехуда беше 2.44, а во моментов бележи пад од скоро 29% и се плаќа со квота 1.73 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*