За сите нови корисници во Mozzart бонус до 400 ЕВРА и 100 бесплатни спинови

Онлајн обложувалницата на Mozzart ни ја претстави новата фантастична понуда за сите нови корисници кои ќе направат сметка кај нив.

Станува збор за вртоглави 400 евра бонус, а покрај бонусот добивате, 100 бесплатни спинови.

Износот е следен:

 1. 100% слот бонус до 300 евра
 2. 100% бонус за кладење до 100 евра
 3. 100 бесплатни вртења
 4. 20 евра бесплатни средства за обложување

Се што треба да направите е:

 • Регистрирајте се на Mozzart ТУКА
 • Направете депозит со бонус кодот BONUS400
 • Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

 • За да го добиете максимумот од оваа понуда внесете треба да направите депозит од 300 евра со бонус кодот BONUS400
 • Автоматски ќе ви се додадат 100 евра бонус на вашата сметка за обложување и 300 евра ќе ви се додадат како слот бонус
 • Квалификувани слотови се Sweet Bonanza TM or The Dog House TM
 • Вредноста на бесплатните вртења е 0.20 евра од спин
 • Бонусот треба да се искористи во рок од седум дена
 • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
 • Понудата е валидна само за нови корисници
 • Понудата е валидна само еднаш за едно домаќинство или IP адреса
 • Понудата е валидна до 26.01.2022
 • Бесплатните 20 евра за обложување ги добивате откако ќе направите облог за минимум 5 евра со на квота 1.50
 • Бонусот за кладење треба да се изигра 4 пати на 4 селекции со минимална квота 1.35
 • Бонусот за казино треба дас е изврти 35 пати
 • Бесплатните средства за кладење се валидни 7 дена

Целосните правила и услови за оваа промоција може да ги погледнете ТУКА!

1 Trackback / Pingback

 1. Понеделнички кешбек бонус во Mozzart! – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*