Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.07.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од мароканската лига каде има голем пад на коефициентот за победа на гостите.

Беркане – Рабат 2 @3.14

Почетната вредност за победа на Рабат беше 4.78, а во моментов бележи пад од скоро 34% и се плаќа со квота 3.14 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*