Специјал тикет за натпреварот Украина – Англија

Денес ги дознаеме и другите две репрезентации кои ќе патуваат во 1/2 финалето од ЕУРО 2020.

Во точно 21:00 часот силата ќе ја мерат селекциите на Украина и Англија. Украина со многу среќа стигна до 1/4 финалето, а Англија благодарение на жребот стигна да биде прв фаворит за титула на овој турнир.

Ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • 3+
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе од 2.5 картони

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*