Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Египет.

Ел Џаиш – НБ Египет – 2 @ 3.62 во Bet365

Почетната вредност за победа на НБ Египет беше 4.25, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 3.62 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*